Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Дніпряни здобули призові місця на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту

З 1 по 7 липня в Греції проходив чемпіонат Європи з воднолижного спорту серед юнаків до 14 років та юнаків до 17 років. Збірна України, у складі вихованців ДЮСШ з воднолижного спорту та вейкбордингу, виборола 1️0 медалей.

Дамір Філаретов – абсолютний чемпіон серед юнаків до 17 років. Чотири золоті медалі у фігурному катанні, слаломі, стрибках з трампліна та багатоборстві. Михайло Михайліченко здобув 3 срібні медалі, серед юнаків до 14 років у фігурному катанні, стрибках з трампліна та багатоборстві. Марія Попова посіла перше місце, серед дівчат до 14 років у фігурному катанні, здобула срібло у стрибках з трампліна та бронзу у багатоборстві.

У командному заліку серед юнаків до 14 років збірна команда посіла друге місце, у складі: Михайла Михайліченко, Марії Попової, Зеленцова Івана, Дриги Емілії.